Radyo Kurallarımız

1- Dj’ler kendilerine verilen şifreleri korumakla yükümlüdür. Her ne şekilde olursa olsun Radyo şifre bilgilerini kimseyle paylaşmamalıdır. Aksi durumunda Dj’likten Men edilir
2- Dj olarak radyomuzu temsil ettiğinizi unutmayın. Dolayısıyla devamlı nazik tatlı dilli ve misafirperver olmamız şarttır.
3- Radyomuz Dostluk, kardeşlik, sevgi ve arkadaşlığın ön planda tutulduğu bi mekandır. Bunun dışında amaç taşıyan kişiler aramızda yer alamaz.
4- Gast ve Guest’ler Devamlı kapalı kalacaktır. Nicki Sifresiz olan dinleyicilerinde Gast ve Guestlerden farkı yoktur.
5- Radyoda ‘’Özeller’’ önemli bir durum olmadığı müddetçe kapalı olacaktır.
6- Sürekli gelen dinleyicilerimiz ailemizin bir ferdi dir. Bu yüzden onları F yapalım.
7- Yayında olan Dj devamlı radyoda bulunmalı ve yapılan istek şarkıları çalmalıdır.
8- Radyoda dinleyici olarakta bulunan Dj’ler her gelen her yeni kişiye misafirperver olmalı, selamlarını ve hatırlarını sormalıdır. ( sadece tanıdıkları için değil tüm yeni dinleyicileri için aynı duyarlılıkta olunmalıdır)
9- Eğer İstek Şarkı arşivinde yoksa ve temin edemediyse istek şarkıda bulunan dinleyiciye benzer bir şarkı çalınmalıdır ve belirtilmelidir.
10- Dj’ler Siyaset Şarkilari Çalmasi Yasakdir
11- Her Dj yayın saatlerine uymak zorundadır. Eğer bir nedenden dolayı olamayacak ise bunu bildirmelidir.
12- Yayın esnasında Dj herhangi bi nedenden dolayı düşme tehlikesi, veya da dinleyicilerin radyoyu dinleyememi gibi bir sorunu hissettiginde yaynı başka bi Dj arkadaşa vermelidir.
13- Radyoda çalınan şarkılarda isteklere öncelik verilmeli, argo içerikli şarkılar çalınmamalı, yeni şarkılarada ağırlık verilmeli, Aynı sanatçıdan arka arkaya şarkılar çalınmamalıdır.
14- Yayındaki Dj eğer işi varsa ve listeden yayın yapıyorsa, online olan diğer Dj arkadaşa yaynı vermlidir. Böylece Canlı yayın devam etmelidir.
15- Yayın devirlerinde ve isteklerin nazik ve anlayışlı olunacaktır.
16- Dj’ler arasında ve Dj-dinleyiciler arasında asla tartışma olmayacaktır.
17- Nicklerinde ayıp kelimeler içeren dinleyiciler uyarılmalı ve nickinin değiştirmesi sağlanmalıdır. Aksi halde Radyodan uzaklaştırılmalıdır.
18- Radyoda Rahatsızlık ve gerginlik yaratan Dinleyici önce uyarılmalıdır. Devam ediyorsa yazı yazması engellenerek tekrar uyarılmalıdır.
19- Dinleyici eğer argo kelime ediyorsa,Reklam yapıyorsa, herhangi bir radyo yada nickinin sonunda FM yazıyorsa hemen Banlanacaktır.
20- Yukarıdaki Radyo Kulları ihtiyaç duyulduğu zaman EK kurallar ilave edilecektir, Tüm DJ’ler yukarda bulunan kuralları okumuş ve kabul etmiş Sayılacaktır.

Şelalefm Kadromuz

Radyo Kurucusu : Kitapcı

Radyo Sorumlusu: Mine

Teknik Destek : Eyüp Sen & Kardelen-nl
Adminlerimiz :  Petek & Naz & Suskun

Sunucularımız:

1.Dilek
2.Müge
3.Melis
4.Ilknur
5.Gulfem
6.Nazlı
7.Duygu
8.Dilgusa
9.Ercan
10.Fuat
11.Musti
12.Dilan
13.Özkan
14.Zeliha
15.Hayriye
16.Nilufer
17.Erdem
18.Seda
19.Musa
20.Bahar
21.Levent
22.Ayfer
23.Aygul
24.Ahmett 63
25.Ezgi
26.Ender
27.Polat
28.Guray
29.Ece Nisa
30.Ahmet
31.Mert

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İstatistik